Clubkampioenschappen

 

Clubkampioenen 2018

EH1 : Tim Vanaudenaerde
EH2 : Joost Demeyere
EH3 : Anthony Verfaillie
ED1 : Lisa Lambrecht
DH1 : Peter Fieuw & Henri Fieuw
DH2 : Piet Hoornaert / Giovanni Nowé
DD1 : Katleen Vanneste / Maren Joseph
DG2 : Myriam Vermeersch / Stefaan Demees

Uitslagen finaleweek

DG2
19/9 : 19u Nico Hoorne / Ellen Aernout - Myriam Vermeersch / Stefaan Demees 6/3 2/6 0/6
19/9 : 19u Carlos Pype / Catherine Pype - Peter Fieuw / Kaat Seynaeve 6/2 6/3
 
EH1
20/9 : 19u Bart Van Den Hende - Luc Willaert 6/2 6/2
20/9 : 19u Stefaan Verhoyen - Tim Vanaudenaerde 2/6 6/4 4/6
 
EH1
20/9 : 19u Tom Fieuw - Joost Demeyere 2/6 3/6
20/9 : 19u Nico Hoorne - André Buyse 6/2 /64
 
EH3
20/9 : 19u Anthony Verfaillie - Kenny Degrande
20/9 : 19u Clement Varrewaere - Yves Vanderhaeghe 6/1 6/3
 
DD1
20/9 : 20u30 Lies Ghequiere / Margot Cottyn - Geertrui Demey / Michèle Lareu 1/6 3/6
20/9 : 20u30 Katleen Vanneste / Maren Joseph - Ellen Aernout / Melanie Ciers 7/5 7/6
 
ED1
21/9 : 10u Lisa Lambrecht - Michelle Desimpelaere 6/0 6/4
21/9 : 16u30 Sonja Roelens - Ellen Aernout
 
FINALES zaterdag 22 september
DG2 Myriam Vermeersch / Stefaan Demees - Carlos Pype / Catherine Pype WO
DH3 : 14u Jaques Declercq / Laurent Sintobin - Piet Hoornaert / Giovanni Nowé 1/6 2/6
ED1 : 16u Lisa Lambrecht - Sonja Roelens 6/3 6/2
DH1 : 14u Peter Fieuw / Henri Fieuw - Stefaan Verhoyen / Bart Gerard 6/4 5/7 10/2
EH1 : 16u Bart Van Den Hende - Tim Vanaudenaerde 6/4 4/6 6/4
EH2 : 16u Joost Demeyere - Nico Hoorne 6/4 4/6 6/4
EH3 : 9u Anthony Verfaillie - Clement Varrewaere WO
DD1 : 10u Lies Ghequiere / Margot Cottyn - Katleen Vanneste / Maren Joseph 5/7 4/6

Uitslagen voorrondes

Enkel heren

Enkel dames

Dubbel heren

Dubbel dames

Dubbel gemengd

Praktisch

Je spreekt zelf af met je tegenstander(s), en reserveert zelf een terrein.
Via de links hieronder kan je de contactgegevens terugvinden van je tegenstanders.
De uitslagen worden doorgestuurd naar clubkampioenschap@tcrumbeke.be

Inschrijven kon tot en met 30 juni 2018 !
Hou de website in de gaten, want er kunnen geregeld tegenstanders bijkomen.

Spelregels en planning

  • Je spreekt zelf af met iemand uit je eigen reeks en reserveert zelf een terrein
  • De wedstrijd wordt gespeeld om twee winnende sets.
  • De uitslag wordt door de winnaar doorgegeven via clubkampioenschap@tcrumbeke.be
  • Per gewonnen set verdien je één punt.
  • Je kan wedstrijden spelen tot en met 14/9, op 15/9 worden de definitieve klassementen opgemaakt.
    De 4 hoogst geklasseerden per reeks spelen de halve finales van het clubkampioenschap.
    Kan er een speler uit de top 4 niet spelen dan komt een volgende speler in de rangschikking in zijn of haar plaats.
  • Bij de eindrangschikking telt bij een gelijke stand voor de plaatsen in de halve finale :
    1. Aantal gewonnen wedstrijden
    2. Aantal gewonnen sets
    3. Aantal gewonnen punten
    4. Aantal gespeelde wedstrijden
    5. Indien nog steeds gelijk bepaalt het lot
  • De halve finales worden gespeeld op woensdag 19, donderdag 20 en en vrijdag 21 september.
    De finales worden gespeeld op zaterdag 22 september.
  • Sta je in de top 4, maar kan je niet spelen op de voorgestelde datum voor de halve finale dan komt de vijfde (of zesde, ... ) speler in de rangschikking in aanmerking om te spelen.
  • Iemand die geen enkele wedstrijd gespeeld heeft kan niet in de eindronde spelen.
  • Deelname is gratis, je moet uiteraard wel zomerlid zijn bij TC Rumbeke.

Historiek

2017 : Winnaar dames : Larissa Neyrinck
2017 : Enkel heren : Gauthier Vanrijckeghem

2016 : Winnaar dames : Larissa Neyrinck
2016 : Winaar heren : Gauthier Vanrijckeghem

2015 : Winnaar dames : Silke Wydooghe
2015 : Winaar heren : Laurent Sintobin

2014 : Winnaar dames : Diana Sintobin
2014 : Winnaar heren : Tom Goos

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

29/09 Start winterteam
29/09 - 30/09 Belgische kampioenschap Rolstoeltennis
04/10 Start tafeltennis
05/10 Zesde kaartavond
07/10  Moordspel PROSA
26/10 Halloweentocht
29/10 - 02/11 Halloweenkamp
02/11 Zevende kaartavond
08/11  Sponsoravond

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen