Competitiecel - Resultaten


Wintercup Competitiecel 2016-2017

 

Poule A

Nr. Speler Klassement                      
1 Clément Varrewaere C+30/1     1-2 Clément Anthony     2-4 Anthony Mathis  
2 Anthony Verfaillie C+30/2     1-3 Clément Benoit     2-5 Anthony Siebe  
3 Benoit Mortier C+30/4     1-4 Clément Mathis     3-4 Benoit Mathis  
4 Mathis De Brabandere C+30/4     1-5 Clément Siebe     3-5 Benoit Siebe  
5 Siebe Delesie C+30/4     2-3 Anthony Benoit     4-5 Mathis Siebe  
                           
                           
Poule B
Nr. Speler Klassement                      
1 Leonard Verhamme C+30/4     1-2 Leonard Michiel     2-4 Michiel Robbe  
2 Michiel Cuvelier C+30/4     1-3 Leonard Maxim     2-5 Michiel Rafael  
3 Maxim Cossement C+30/5     1-4 Leonard Robbe     3-4 Maxim Robbe  
4 Robbe Descheemaecker C+30/5     1-5 Leonard Rafael     3-5 Maxim Rafael  
5 Rafael Verhamme C+30/5     2-3 Michiel Maxim     4-5 Robbe Rafael  
                           
                           
Poule C
Nr. Speler Klassement                      
1 Jim Corty C+30/5     1-2 Jim Emile     2-4 Emiel Lucas  
2 Emiel Maddens C+30/5     1-3 Jim Xander     3-4 Xander Lucas  
3 Xander Nowé C+30/5     1-4 Jim Lucas     2-3 Emiel Xander 62 63 
4 Vanacker Lucas C+30/5                      
                           
                           
Poule D
Nr. Speler Klassement                      
1 Tanguy De Brabandere C+30/5     1-2 Tanguy Wout     2-4 Wout Achille  
2 Wout Debal C+30/4     1-3 Tanguy Mathieu     3-4 Mathieu Achille  
3 Mathieu Vandecasteele C+30/5     1-4 Tanguy Achille     2-3 Wout Mathieu  
4 Achille Vandriessche C+30/5                      
                           
                           
Poule E
Nr. Speler Klassement                      
1 Elisabeth Bruyneel C+30/3     1-2 Elisabeth Margot     1-2 Elisabeth Margot  
2 Margot Surmont C+30/3     1-3 Elisabeth Marie 76 75   1-3 Elisabeth Marie  
3 Marie Maes C+30/4     2-3 Margot Marie     2-3 Margot Marie  
                           
                           
Poule F
Nr. Speler Klassement                      
1 Sara Vaneeckhout C+30/4     1-2 Sara Hélène     2-4 Hélène Michèle  
2 Hélène Stragier C+30/4     1-3 Sara Juliette     3-4 Juliette Michèle  
3 Juliette Bruyneel C+30/5     1-4 Sara Michèle     2-3 Hélène Juliette  
4 Michèle Lareu C+30/5                      
                           
                           
Poule G
Nr. Speler Klassement     1-2 Manon Céline 60 61   2-4 Céline Marie 62 63
1 Manon Cossement C+30/5     1-3 Manon Laura 62 64   2-5 Céline Rachel  
2 Céline Deboodt C+30/5     1-4 Manon Marie     2-6 Céline Louise  
3 Laura Deweerdt C+30/5     1-5 Manon Rachel     3-4 Laura Marie  
4 Marie Stuer C+30/5     1-6 Manon Louise 62 61   3-5 Laura Rachel  
5 Rachel Lippens C+30/5     2-3 Céline Laura     3-6 Laura Louise  
6 Louise Maddens C+30/5     4-5 Marie Rachel     5-6 Rachel Louise  
          4-6 Marie Louise            
                           
Poule H
Nr. Speler Klassement                      
1 Suzanne Beirinckx  C+30/5     1-2 Suzanne Lies     1-2 Suzanne Lies  
2 Lies Ghesquiere C+30/5     1-3 Suzanne Margot     1-3 Suzanne Margot  
3 Margot Cottyn C+30/5     2-3 Lies Margot     2-3 Lies Margot  
                           
                           
Poule I
Nr. Speler Klassement                      
1 Quinten Keirse C+30/5     1-2 Quinten Julie     2-4 Julie Oscar  
2 Julie Van der Stede C+30/5     1-3 Quinten Lily     2-5 Julie Sander  
3 Lily Deburghgraeve C+30/5     1-4 Quinten Oscar     3-4 Lily Oscar  
4 Oscar Verhamme C+30/5     1-5 Quinten Sander     3-5 Lily Sander  
5 Sander De Mûelenaere C+30/5     2-3 Julie Lily     4-5 Oscar Sander 67 76 64

 

 

Winnaars Jeugdtornooien - 29 overwinningen in 2015-2016 : 

Cuvelier Michiel J14/3 Houtland
Debal Wout J10/2 Marke
Debal Wout J10/2 Tc Roeselare
Debal Wout J10/2 Tc Kortemark
Debal Wout J10/2 Tc Oase (winter)
Debal Wout J10/2 Olympos (winter)
Debal Wout J10/2 Wikings
Deboodt Céline M12/3 Roeselare
Haerynck Yara M16/3 Rumbeke (winter)
Maes Marie M16/3 Yper (winter)
Maes Marie M16/3 Middelkerke
Mortier Benoit J16/3 Rumbeke
Mortier Benoit J16/3 Houtland
Mortier Benoit J16/3 De Watertoren
Mortier Benoit J16/3 Tip Top
Mortier Benoit J16/3 Pannebaaltje
Stragier Hélène M14/3 Waregem Tennis (winter)
Stragier Hélène M14/3 Wimbledon (winter)
Stragier Hélène M14/3 Rumbeke (winter)
Surmont Margot Dames 5 Yper (winter)
Vandecasteele Mathieu J12/3 Rumbeke
Vandecasteele Mathieu J12/3 De Watertoren
Vaneeckhout Sara M14/3 Gistel (winter)
Vaneeckhout Sara M14/3 Roeselare
Vaneeckhout Sara M14/3 Marke
Verfaillie Anthony J16/2 Rumbeke (winter)
Verfaillie Anthony J16/2 Rumbeke
Vuylsteke Lauranne M14/3 Yper (winter)
Wydooghe Silke Dubbel Dames 2 Finlandia (winter)

 

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

15/12 Dubbelavond
23/12  Nieuwjaar dubbeltornooi
26/12 Tennisvoetbal tornooi
26/12 - 29/12 Kerstkamp
01/01  Nieuwjaar Jeugdtornooi
02/01 - 05/01 Nieuwjaarskamp
02/01 Open tafeltennistornooi “Trofee Florian Vanacker”
12/01  Tweede Tennisvoetbaltornooi voor politiediensten
13/01  Criterium Mediamarkt Rolstoeltennistornooi
20/01  New Years Proms Koninklijke Harmonie sint-Cecilia Rumbeke
22/01  EMOB dubbeltornooi

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
banners_08
coach 2 competence
webdesign