Criterium Soubry

Soubry pasta

In maart 2019 startte het vijfde seizoen van onze kaartersclub.

De kampioen van dit nieuwe jaar krijgt een prijs gesponsord door de firma Soubry: hij of zij ontvangt zijn gewicht in aantal pakjes pasta.

De kaartingen gaan door op de eerste vrijdagavond van elke maand.
In de maanden juli en augustus wordt er niet gekaart.
Interesse om mee te doen, schrijf dan snel in via landry@tcrumbeke.be

Deelname is gratis. (afsluitend etentje niet inbegrepen)

Tussenstand seizoen 2019 - 2020 [na 2 kaartdagen]

1 Marc Dubois 6 5 641
2 Francky Desnouck 6 5 612
3 Francky Victor 6 4 609
4 Lia Vandenberghe 6 4 601
5 Johan Terryn 6 4 598
6 Bart Stoop 6 4 584
7 Anais De Witte 6 4 548
8 Filip Princen 6 4 513
9 Andre Buyse 6 4 499
10 Jean-Pierre Dubois 6 4 476
11 Freddy Caen 6 3 510
12 Felix Delaey 6 3 499
13 Denise Denorme 6 3 478
14 Rafael Pattyn 6 3 470
15 Brigitte Dierick 6 3 461
16 Christine Vermassen 6 3 441
17 Heidi Verschaeve 3 3 353
18 Peter De Brabandere 3 3 335
19 Frans Manhaeve 6 2 569
20 Johan De Koster 6 2 542
21 Luc De Witte 6 2 502
22 Rita Deblieck 6 2 491
23 Harry Stoop 6 2 491
24 Christine Delaey 6 2 454
25 Bart Ameye 6 2 452
26 Stefaan Demees 6 2 445
27 Albert Cools 6 2 440
28 Philip Noppe 6 2 388
29 Landry Verbeke 6 2 388
30 Geert Rooryck 6 2 371
31 Chantal Warlop 3 2 316
32 Christine Laebens 3 2 284
33 Brigitte Vandermeersch 6 1 482
34 Magda Dinneweth 3 1 333
35 Goedele Desmet 3 1 281
36 Ann Dequae 3 1 277
37 Veronique Verbeke 3 1 264
38 Filiep Jodts 3 1 246
39 Crist Verbeke 3 1 243
40 Christ Deltour 0 0 0
41 Gaby Vynckier 0 0 0
42 Annie Sticker 0 0 0
43 Myriam Vermeersch 0 0 0
44 Guillaume Lampaert 0 0 0

 




Kalender seizoen 2019 - 2020

Elke 1e vrijdag van de maand om 19u30.  In juli en augustus wordt er niet gekaart.

  • vrijdag 1 maart 2019
  • vrijdag 12 april 2019 (vervangt 5 april)
  • vrijdag 3 mei 2019
  • vrijdag 7 juni 2019
  • vrijdag 6 september 2019
  • vrijdag 4 october 2019
  • vrijdag 8 november 2019 (vervangt 1 november)
  • vrijdag 6 december 2019
  • vrijdag 3 januari 2020
  • vrijdag 5 februari 2020

 Souper en kampioenhuldiging in de loop van februari 2020, datum nog te bepalen

Reglement

Er wordt stipt gestart om 19u30.  Een tafel van 4 spelers wordt telkens samengesteld volgens voorkeur en aankomst/aanwezigheid van de spelers. De laatste maand worden de tafels samengesteld op basis van de volgorde van het klassement na de voorlaatste maand.

Per kaartavond kan één partij worden ingehaald, uitgezonderd op de laatste kaarting.

Er wordt gekaart volgens de regels van het manillen in onze regio en volgens het zogenaamd klein spel.

Elke kaarttafel speelt 3 partijen per maand met rotatiesysteem naar 101 punten.
De eerste partij wordt er gedeeld door de speler die de hoogste kaart trekt, daarna schuift de deel mee met de spelers. De eerst uitgelote kaarter blijft zitten, de anderen schuiven iedere partij onderling één plaats op in wijzerzin (naar rechts). Alle behaalde punten worden genoteerd, ook die boven 101.

Bij overtreding van de spelregels of bij valsspelen wordt de deel waaraan men bezig is niet geteld, de tegenstanders bekomen 30 hetzij een hoger aantal punten naargelang het maximum dat in bewuste deel kon behaald worden (bijvoorbeeld indien er zonder troef gespeeld werd). Een gewone misser die de missende kaarter geen voordeel oplevert wordt zo goed mogelijk hersteld zonder toepassing van boetepunten.

Misdelen is herdelen. Na het herdelen moet men troef maken, men kan dus in dat geval niet zonder troef spelen.

Wie op het einde van het kaartersjaar het meest partijen gewonnen heeft is kampioen(e). Bij gelijke stand telt het hoogst aantal behaalde punten.

Alle geschillen die zouden ontstaan worden enkel en alleen door het bestuur beslecht.

Erelijst

  • 2018 - 2019 : Freddy Caen
  • 2017 - 2018 : Filiep Jodts
  • 2016 - 2017 : Harry Stoop
  • 2015 - 2016 : Francky Desnouck

Historiek

 

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

21/04 - 25/09  Clubkampioenschappen
03/05  Kaartavond Criterium Soubry
20/05 - 26/05  Padeltornooi [P250 G - P100 H]
22/05  Wandeling wandelclub
24/05  Nacht van de dubbels
25/05  Dubbeltornooi
27/05 - 02/06  Padeltornooi [P100 D - P250 H]
07/06  Kaartavond Criterium Soubry
21/06  Bootcamp

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen