Teams


VOLWASSENEN JEUGD

Dames 3: Marie Maes, Larissa Neyrinck, Nikita Patteeuw en Jacintha Patteeuw
2018: vice-kampioen van West-Vlaanderen

Dames 6: Cato Vanhoutte, Fran Vanhoutte, Helene Stragier, Lauranne Vuylsteke, Manon Cossement en Sara Vaneeckhout
2018: vice-kampioen van West-Vlaanderen

Dames 7A: Marte Wydooghe, Manou Donck, Helene Lareu, Eva Vaneeckhout en Maren Joseph
Reserves: Alix Donck en Laura Deweerdt
2018: plaats 5

Dames 7B: Suzanne Beirinckx, Lies Ghesquiere, Marie Stuer en Margot Cottyn
Reserves: Marie Dalle en Leonie Dalle
2018: plaats 4

JEUGD

Woensdag

U9/3 A: Julien Samyn, Ferre Missinne en Viktor Nowé
2018: 1/4 Finale van West-Vlaanderen
U9/3 B: Amelie Bouckaert, Alexia Dufoort en Mona Tanghe
2018: plaats 4 (4 ptn)
U9/3 C: Gaspard De Rudder, Matteo Bruneel, Charles Lefere, Elias Quaghebeur en Baptiste Quaghebeur
2018: plaats 5 (0 ptn)
Reserves: Arthur Devos

Jongens U11/3 A: Quinten Keirse, Juul Vansteenkiste en Victor Decostere
2018: plaats 3 (6 ptn)
Jongens U11/3 B: Leo Goddeeris, Thomas Vynckier en Jules Vandriessche
2018: plaats 4 (4 ptn)
Jongens U11/3 C: Andreas Vyncke, Tijl Decaestecker, Edward Vandenbroucke en Eduard Cottyn
2018: plaats 4 (4 ptn)
Jongens U11/3 D: Nicolas Parker en Ibe Vandekerckhove
2018: plaats 4 (4 ptn)
Reserves: Gregory Demeyer, Stan Vanacker en Jules Lefere
Meisjes U11/3 A: Elena Vercruysse, Madeleine Desmet en Stefanie De Coninck
2018: plaats 5 (2 ptn)
Meisjes U11/3 B: Aurelie Samyn en Manon Deprez
2018: plaats 6 (2 ptn)
Reserves: Jade Putman

Zaterdag

Meisjes U13/4: Laura Declercq, Laure Callewaert, Amelie Surmont en Paulien Holvoet
2018: plaats 3 (4 ptn)
Jongens U13/4 A: Emiel Maddens en Xander Nowé
2018: 1/16 Finale van West-Vlaanderen
Jongens U13/4 B: Romain Vergauwen, Sander De Muelenaere en Georges Muylle
2018: plaats 3 (6 ptn)
Jongens U13/4 C: Bense Maeyens, Remi Ryckaert en Gust Vanneste
2018: plaats 4 (4 ptn)
Jongens U13/4 D: Rune Stoop en Jim Corty
2018: 1/16 Finale van West-Vlaanderen

Meisjes U15/4 A: Laura Deweerdt, Alix Donck, Marie Dalle en Leonie Dalle
2018: plaats 6 (2 ptn)
Meisjes U15/4 B: Margaux Van Moerkerke, Celine Deboodt en Lore Pattyn
2018: 1/2 Finale van West-Vlaanderen
Meisjes U15/4 C: Louise Maddens, Rachel Lippens en Michele Lareu
2018: plaats 4 (4 ptn)
Jongens U15/3: Mathieu Vandecasteele en Tanguy Debrabandere
2018: plaats 5 (2 ptn)
Jongens U15/4: Lucas Vanacker en Achille Vandriessche
2018: plaats 3 (6 ptn)

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

21/04 - 22/09 Clubkampioenschappen
13/08 - 17/08 Augustuskamp 1
19/08 Tweedehandsbeurs Gezinsbond Oekene
20/08 - 26/08 Cocodrilo jeugdtornooi
20/08 - 24/08 Augustuskamp 2 (Frans Kamp)
27/08 - 31/08 Special Edition Kamp
30/08 Plopsaland
30/08  Rodenbachrit memorial Marnik Wyffels
01/09 - 16/09 Alheembouw/Steenoven enkeltornooi
02/09 Krasse knarren tornooi
07/09  BK dubbel voor politiediensten
07/09 Vijfde kaartavond
08/09 Rumbeke loopt
09/09  Rolstoeltennistornooi
17/09  Start van het winterseizoen

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen