Winterteam 2017 - 2018

Bekijk hier alle rangschikkingen

23/02/2018
T1 20u Benjamin Six Rita Vanrobaeys - Koen Rosseau Rosseau Eva
T2 20u Kaat Seynaeve Mireille Van Impe - Carine Geldof Devisscher Stephanie
 
24/02/2018
T1 13u30 Derdaele Geert Casteleyn Hilde - Willem Verstraete Ellen Aernout
T2 13u30 Gerard Bart Nico Hoorne - Curd Neyrinck Johan Hermans
T3 13u30 Sintobin Carol Ann Demeyere - Bart Van Den Hende Sabine Deleu
T4 13u30 Roel Beursgens Kurt Lybeer - Peter Fieuw Stoop Harry
T1 15u00 Stefaan Demees Myriam Vermeersch - Nico Hoorne Lise Van Den Abeele
T2 15u00 Mortier Bart Mortier Benoit - Buyse Andre Declercq Jacques
T3 13u30 VRIJ TERREIN        
T4 15u00 VRIJ TERREIN
T1 16u30 Luc Vanelstlande Carine Geldof - Tanguy De Brabandere Cossement Manon
T2 16u30 Andy Herman Bart Lowagie - Dirk Demeulenaere Kurt Vaneste
T3 16u30 Sintobin Carol Ann Demeyere - Bart Van Den Hende Sabine Deleu
T4 16u30 Buyse Andre Gillis Rita - Kaat Seynaeve Peter Fieuw
 
2/03/2018
T1 20u Pedro Lareu Geertrui Demey - Frank Maricau Van Nieuwenhuyse Eveline
T2 20u Luc Vanelstlande Carine Geldof - Koen Rosseau Rosseau Eva
T3 20u Gerard Bart Verhoyen Stefaan - Andy Herman Bart Lowagie
 
3/03/2018
T1 13u30 Brecht Bekaert Christian Derck - Tom Fieuw Nico Hoorne
T2 13u30 Verbeke Crist Vandeabeele Kevin - Mortier Bart Mortier Benoit
T3 13u30 Lise Van Den Abeele Elvine Vernimmen - Vienne Veroniek Wybo Nathalie
T4 13u30 VRIJ TERREIN
T1 15u00 Verbeke Crist Vandeabeele Kevin - Mathis De Brabandere Maxim Cossement
T2 15u00 VRIJ TERREIN
T3 15u00 Luc Vanelstlande Carine Geldof - Frank Maricau Van Nieuwenhuyse Eveline
T4 15u00 VRIJ TERREIN
T1 16u30 Koen Rosseau Casteleyn Hilde - Sintobin Carol Ann Demeyere
T2 16u30 Stefaan Demees Myriam Vermeersch - Bart Van Den Hende Sabine Deleu
T3 16u30 Benjamin Six Rita Vanrobaeys - Pedro Lareu Geertrui Demey
T4 16u30 Stephanie Catteeuw  Nathalie Haspeslagh - Veronique Verbeke Anne Vereecke
 
9/03/2018
T1 20u Derdaele Geert Casteleyn Hilde - Koen Rosseau Rosseau Eva
T2 20u Brecht Bekaert Christian Derck - Buyse Andre Declercq Jacques
T3 20u Roel Beursgens Kurt Lybeer - Noseda Christophe Bruneel Tom
 
10/03/2018
T1 13u30 Kaat Seynaeve Mireille Van Impe - Geertrui Demey Michele Lareu
T2 13u30 Peter De Brabandere Tanguy De Brabandere - Gerard Bart Nico Hoorne
T3 13u30 Brecht Demees Sintobin Carol - Peter Fieuw Stoop Harry
T4 13u30 VRIJ TERREIN
T1 15u00 Sintobin Carol Ann Demeyere - Nico Hoorne Lise Van Den Abeele
T2 15u00 Veronique Verbeke Anne Vereecke - Geertrui Demey Michele Lareu
T3 15u00 Vanaudenaerde Tim Muylle Mario - Gerard Bart Verhoyen Stefaan
T4 15u00 Willem Verstraete Pieter Danis - Raf Fieuw Landry Verbeke
T1 16u30 VRIJ TERREIN
T2 16u30 Luc Vanelstlande Carine Geldof - Willem Verstraete Ellen Aernout
T3 16u30 Ludwig Vanderhaeghe Julie Snaet - Koen Rosseau Rosseau Eva
T4 16u30 Koen Rosseau Casteleyn Hilde - Buyse Andre Gillis Rita
 
17/03/2018
T1 13u30 Vanaudenaerde Tim Muylle Mario - Timmy Decloedt Cedric Deweerdt
T2 13u30 Mortier Bart Mortier Benoit - Sintobin Laurent Sintobin Carol
T3 13u30 Andy Herman Bart Lowagie - Raf Fieuw Landry Verbeke
T4 13u30 VRIJ TERREIN
T1 15u00 Benjamin Six Rita Vanrobaeys - Derdaele Geert Casteleyn Hilde
T2 15u00 Kaat Seynaeve Peter Fieuw - Ludwig Vanderhaeghe Vienne Veroniek
T3 15u00 VRIJ TERREIN
T4 15u00 VRIJ TERREIN
T1 16u30 Veronique Verbeke Anne Vereecke - Carine Geldof Devisscher Stephanie
T2 16u30 Ludwig Vanderhaeghe Julie Snaet - Willem Verstraete Ellen Aernout
T3 16u30 Pedro Lareu Geertrui Demey - Tanguy De Brabandere Cossement Manon
T4 16u30 Stefaan Demees Myriam Vermeersch - Kaat Seynaeve Peter Fieuw
 
24/03/2018
T1 13u30 Gerard Bart Nico Hoorne - Mortier Bart Bart Van Den Hende
T2 13u30 Andy Herman Bart Lowagie - Willem Verstraete Pieter Danis
T3 13u30 VRIJ TERREIN
T4 13u30 VRIJ TERREIN
T1 15u00 Benjamin Six Rita Vanrobaeys - Ludwig Vanderhaeghe Julie Snaet
T2 15u00 Gerard Bart Verhoyen Stefaan - Willem Verstraete Pieter Danis
T3 15u00 VRIJ TERREIN
T4 15u00 VRIJ TERREIN
T1 16u30 Pedro Lareu Geertrui Demey - Derdaele Geert Casteleyn Hilde
T2 16u30 Sintobin Carol Ann Demeyere - Ludwig Vanderhaeghe Vienne Veroniek
T3 16u30 VRIJ TERREIN
T4 16u30 VRIJ TERREIN
 
7/04/2018
T1 13u30 Willem Verstraete Pieter Danis - Dirk Demeulenaere Kurt Vaneste
T2 13u30 Derdaele Geert Koen Rosseau - Tom Fieuw Nico Hoorne
T3 13u30 Brecht Bekaert Christian Derck - Sintobin Laurent Sintobin Carol
T4 13u30 VRIJ TERREIN
T1 15u00 Ludwig Vanderhaeghe Julie Snaet - Tanguy De Brabandere Cossement Manon
T2 15u00 VRIJ TERREIN
T3 15u00 VRIJ TERREIN
T4 15u00 VRIJ TERREIN
T1 16u30 Ludwig Vanderhaeghe Julie Snaet - Luc Vanelstlande Carine Geldof
T2 16u30 Peter Fieuw Stoop Harry - Gerard Bart Nico Hoorne
T3 16u30 VRIJ TERREIN
T4 16u30 VRIJ TERREIN
 
14/04/2018
T1 13u30 Brecht Demees Sintobin Carol - Peter De Brabandere Tanguy De Brabandere
T2 13u30 Stephanie Catteeuw  Nathalie Haspeslagh - Geertrui Demey Michele Lareu
T3 13u30 VRIJ TERREIN
T4 13u30 VRIJ TERREIN
T1 15u00 Benjamin Six Rita Vanrobaeys - Frank Maricau Van Nieuwenhuyse Eveline
T2 15u00 Pedro Lareu Geertrui Demey - Willem Verstraete Ellen Aernout
T3 15u00 VRIJ TERREIN
T4 15u00 Noseda Christophe Bruneel Tom - Peter Fieuw Stoop Harry
T1 16u30 Willem Verstraete Ellen Aernout - Frank Maricau Van Nieuwenhuyse Eveline
T2 16u30 Koen Rosseau Casteleyn Hilde - Bart Van Den Hende Sabine Deleu
T3 16u30 Buyse Andre Gillis Rita - Ludwig Vanderhaeghe Vienne Veroniek
T4 16u30 Lise Van Den Abeele Elvine Vernimmen - Myriam Vermeersch Natalie Voet

 

 

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

23/02  Pasta kaarting
02/03 Eerste kaartavond nieuwe seizoen
11/03  Kidsdag wit/blauw/rood
17/03 Quiz
23/03 Afsluit winterteam
31/03 Milieu- en opkuisdag
31/03  Tweedehandsbeurs Gezinsbond Rumbeke
01/04  Paasreceptie en paaseierenraap
02/04 - 06/04 Paaskamp 1 en paasstage
06/04 Tweede kaartavond
09/04 - 13/04 Paaskamp2 en paasstage
16/04 Start van de zomerlessen
16/04 Start van de interclubcompetitie

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen