Winterteam planning seizoen 2018 - 2019


Uitslagen en rangschikkingen


DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

14/12/2018
T1 18:00 Coopman Delphine Deloddere Sandra Lise Vandenabeele Elvine Vernimmen 
 
15/12/2018
T1 13:30 VRIJ TERREIN      
T2 13:30 VRIJ TERREIN      
T3 13:30 Pieter Danis Willem Verstraete Curd Neyrinck  Jan Wydooghe
T4 13:30 Demees Stefaan Vermeersch Myriam Kathleen dejaegher Crist verbeke 
 
T1 15:00 Veronique Verbeke Anne Vereecke Melanie Ciers Catherine Pype
T2 15:00 Elvine Vernimmen Marc Dewever Hilde Casteleyn Koen Rosseau
T3 15:00 Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere Pedro Larue  Jo Van Eeckhout 
T4 15:00 VRIJ TERREIN      
 
T1 16:30 VRIJ TERREIN       
T2 16:30 frank maricau eveline van nieuwenhuyze Hilde Casteleyn Derdaele Geert
T3 16:30 VRIJ TERREIN       
T4 16:30 Stoop harry Stoop rune Bart Lowagie Andy Herman
 
12/01/2019
T1 13:30 VRIJ TERREIN      
T2 13:30 sintobin carol sintobin laurent Vanaudenaerde tim Muylle Mario
T3 13:30 lambrecht lisa pepijn coolman Willem Verstraete Melanie Ciers
T4 13:30 Bart Lowagie Andy Herman Crist Verbeke Kjell Verbeke
 
T1 15:00 Elvine Vernimmen Marc Dewever Nico Hoorne Lise Van Den Abeele
T2 15:00 Kaat Seynaeve Mireille Van Impe Ingaline Visschers Else Vandoorselaer
T3 15:00 VRIJ TERREIN
T4 15:00 Stoop harry Stoop rune Deweerdt Cedric Bert Devriendt
 
T1 16:30 Nico Hoorne Lise Van Den Abeele Ludwig Vanderhaeghe Veroniek Vienne
T2 16:30 Bart Van den Hende Stefanie Decock Demees Stefaan Vermeersch Myriam
T3 16:30 Pedro Lareu Geertrui Demey Kaat Seynaeve Peter Fieuw
T4 16:30 Ingaline Visschers  Marc Vernimmen Kenny Degrande Laura De Weerdt 
           
19/01/2019
T1 13:30 Nico Hoorne Bart Gerard Stoop harry Stoop rune
T2 13:30 Coopman Delphine Deloddere Sandra Geertrui Demey Michelle Lareu 
T3 13:30 Brecht Demees Carol Sintobin Crist Verbeke Kjell Verbeke
T4 13:30 Vanaudenaerde tim Muylle Mario Bart Van den Hende Bart Mortier
 
T1 15:00 Geertrui Demey Michelle Lareu  Ingaline Visschers Else Vandoorselaer
T2 15:00 Kaat Seynaeve Mireille Van Impe Lise Vandenabeele Elvine Vernimmen 
T3 15:00 Carol Sintobin Ann Demeyere Tim Vanaudenaerde Sandra Deloddere
T4 15:00 Andre Buyse Jacques Declercq Bart Van den Hende Bart Mortier
 
T1 16:30 Lies Vandenhenden Nathalie Depourcq  Ingaline Visschers Else Vandoorselaer
T2 16:30 VRIJ TERREIN      
T3 16:30 Demees Stefaan Vermeersch Myriam Kaat Seynaeve Peter Fieuw
T4 16:30 Pieter Onraet Piet Vandenberghe  Curd Neyrinck  Jan Wydooghe
 
26/01/2019
T1 13:30 Gerard Bart Kathleen Dejaegher  Delphine Coopman  Cedric Deweerdt
T2 13:30 Carol Sintobin Ann Demeyere frank maricau eveline van nieuwenhuyze
T3 13:30 Veronique Verbeke Anne Vereecke Carine Geldof Carine Oplinus
T4 13:30 Crist Verbeke Kjell Verbeke Pieter Onraet Piet Vandenberghe 
 
T1 15:00 Ingaline Visschers  Marc Vernimmen Hilde Casteleyn Koen Rosseau
T2 15:00 Elvine Vernimmen Marc Dewever Kenny Degrande Laura De Weerdt 
T3 15:00 sintobin carol sintobin laurent Stoop Bart Stoop Ferre
T4 15:00 Andre Buyse Jacques Declercq Mathis De Brabandere Maxim Cossement
 
T1 16:30 Nico Hoorne Tom Fieuw Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere
T2 16:30 lambrecht lisa pepijn coolman Demees Stefaan Vermeersch Myriam
T3 16:30 Benoit Mortier  Sara Vaneeckhoutte  Hilde Casteleyn Koen Rosseau
T4 16:30 Mathis De Brabandere Maxim Cossement Pedro Larue  Jo Van Eeckhout 
 
2/02/2019
T1 13:30 Nico Hoorne Lise Van Den Abeele Hilde Casteleyn Koen Rosseau
T2 13:30 Jolien De Costere Siegebert Taevernier Delphine Coopman  Cedric Deweerdt
T3 13:30 Brecht Demees Carol Sintobin Pieter Danis Willem Verstraete
T4 13:30 Pedro Lareu Geertrui Demey Demees Stefaan Vermeersch Myriam
 
T1 15:00 Lise Vandenabeele Elvine Vernimmen  Melanie Ciers Catherine Pype
T2 15:00 Gerard Bart Kathleen Dejaegher  Tim Vanaudenaerde Sandra Deloddere
T3 15:00 Stoop Bart Stoop Ferre Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere
T4 15:00 Pedro Lareu Geertrui Demey koen rosseau rosseau eva
 
T1 16:30 Elvine Vernimmen Marc Dewever Ludwig Vanderhaeghe Veroniek Vienne
T2 16:30 Melanie Ciers Catherine Pype Ingaline Visschers Else Vandoorselaer
T3 16:30 Nico Hoorne Tom Fieuw sintobin carol sintobin laurent
T4 16:30 Carine Geldof Carine Oplinus Lies Vandenhenden Nathalie Depourcq 
 
8/02/2019
T1 19:00 Veronique Verbeke Anne Vereecke Coopman Delphine Deloddere Sandra
T2 19:00 Willem Verstraete Melanie Ciers koen rosseau rosseau eva
T3 19:00 Stoop Bart Stoop Ferre Mathis De Brabandere Maxim Cossement
 
T1 20:30 Nico Hoorne Bart Gerard Crist Verbeke Kjell Verbeke
T2 20:30 Kaat Seynaeve Mireille Van Impe Geertrui Demey Michelle Lareu 
T3 20:30 Bart Van den Hende Bart Mortier Pedro Larue  Jo Van Eeckhout 
 
1/03/2019
T1 19:00 Nico Hoorne Bart Gerard Deweerdt Cedric Bert Devriendt
T2 19:00 VRIJ TERREIN      
T3 19:00 Bart Van den Hende Stefanie Decock Kaat Seynaeve Peter Fieuw
 
T1 20:30 lambrecht lisa pepijn coolman koen rosseau rosseau eva
T2 20:30 Benjamin Six  Rita Vanrobaeys Hilde Casteleyn Derdaele Geert
T3 20:30 Melanie Ciers Catherine Pype Lies Vandenhenden Nathalie Depourcq 
 
16/03/2019
T1 13:30 Nico Hoorne Tom Fieuw Andre Buyse Jacques Declercq
T2 13:30 Coopman Delphine Deloddere Sandra Lies Vandenhenden Nathalie Depourcq 
T3 13:30 Brecht Demees Carol Sintobin Curd Neyrinck  Jan Wydooghe
T4 13:30 Carine Geldof Carine Oplinus Melanie Ciers Catherine Pype
 
T1 15:00 Ingaline Visschers  Marc Vernimmen Ludwig Vanderhaeghe Veroniek Vienne
T2 15:00 Lise Vandenabeele Elvine Vernimmen  Geertrui Demey Michelle Lareu 
T3 15:00 Benjamin Six  Rita Vanrobaeys Tim Vanaudenaerde Sandra Deloddere
T4 15:00 Kathleen dejaegher Crist verbeke  Kaat Seynaeve Peter Fieuw
 
T1 16:30 sintobin carol sintobin laurent Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere
T2 16:30 Pedro Lareu Geertrui Demey Willem Verstraete Melanie Ciers
T3 16:30 Vanaudenaerde tim Muylle Mario Stoop Bart Stoop Ferre
T4 16:30 Nico Hoorne Lise Van Den Abeele Kenny Degrande Laura De Weerdt 
 
23/03/2019
T1 13:30 Nico Hoorne Bart Gerard Curd Neyrinck  Jan Wydooghe
T2 13:30 frank maricau eveline van nieuwenhuyze Delphine Coopman  Cedric Deweerdt
T3 13:30 Carol Sintobin Ann Demeyere Benjamin Six  Rita Vanrobaeys
T4 13:30 Kaat Seynaeve Peter Fieuw Willem Verstraete Melanie Ciers
 
T1 15:00 Veronique Verbeke Anne Vereecke Ingaline Visschers Else Vandoorselaer
T2 15:00 Carine Geldof Carine Oplinus Lise Vandenabeele Elvine Vernimmen 
T3 15:00 VRIJ TERREIN      
T4 15:00 Pieter Danis Willem Verstraete Crist Verbeke Kjell Verbeke
 
T1 16:30 Jolien De Costere Siegebert Taevernier Gerard Bart Kathleen Dejaegher 
T2 16:30 Demees Stefaan Vermeersch Myriam koen rosseau rosseau eva
T3 16:30 Bart Van den Hende Stefanie Decock lambrecht lisa pepijn coolman
T4 16:30 Veronique Verbeke Anne Vereecke Geertrui Demey Michelle Lareu 

Nog in te plannen wedstrijden

    Bart Van den Hende Stefanie Decock Willem Verstraete Melanie Ciers
    Stoop Bart Stoop Ferre Andre Buyse Jacques Declercq
    Brecht Demees Carol Sintobin Deweerdt Cedric Bert Devriendt
    Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere Mathis De Brabandere Maxim Cossement
    Vanaudenaerde tim Muylle Mario Andre Buyse Jacques Declercq
    Deweerdt Cedric Bert Devriendt Crist Verbeke Kjell Verbeke
    Deweerdt Cedric Bert Devriendt Pieter Danis Willem Verstraete
    Kaat Seynaeve Mireille Van Impe Carine Geldof Carine Oplinus
    Crist Verbeke Kjell Verbeke Curd Neyrinck  Jan Wydooghe
    Kaat Seynaeve Peter Fieuw koen rosseau rosseau eva
    Hilde Casteleyn Koen Rosseau Ludwig Vanderhaeghe Veroniek Vienne
    Benoit Mortier  Sara Vaneeckhoutte  Kenny Degrande Laura De Weerdt 
    sintobin carol sintobin laurent Mathis De Brabandere Maxim Cossement
    Stoop harry Stoop rune Pieter Onraet Piet Vandenberghe 
    Kaat Seynaeve Mireille Van Impe Lies Vandenhenden Nathalie Depourcq 
    Pedro Lareu Geertrui Demey Kathleen dejaegher Crist verbeke 
    Bart Van den Hende Stefanie Decock Pedro Lareu Geertrui Demey
    Bart Lowagie Andy Herman Deweerdt Cedric Bert Devriendt
    Ingaline Visschers  Marc Vernimmen Benoit Mortier  Sara Vaneeckhoutte 
    Nico Hoorne Tom Fieuw Pedro Lareu Jo Vaneeckhoutte
    Carol Sintobin Ann Demeyere Delphine Coopman  Cedric Deweerdt
    Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere Bart Van den Hende Bart Mortier
    Andre Buyse Jacques Declercq Pedro Larue  Jo Van Eeckhout 
    Andre Buyse Jacques Declercq Ludwig Vanderhaeghe Dirk Demeulenaere
           

 

 

 

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

22/12  ALASKA dubbeltornooi
24/12 - 28/12  Kerstkamp
26/12  Tennisvoetbal tornooi
28/12  Pastakaarting
29/12  Steenoven Christmas Padel Cup
31/12 - 04/01  Nieuwjaarskamp
01/01  Start Steenoven Padel Circuit
02/01  Open tafeltennistornooi “Trofee Florian Vanacker”
04/01  Negende kaartavond
11/01  Tennisvoetbal politiediensten
13/01  Mediamarkt Rolstoeltennistornooi
01/02  Tiende kaartavond
09/02  EMOB Dubbeltornooi
11/02 - 17/02  Padeltornooi [P100 D - P250 H]

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen


>>