Winterteam dubbel gemengd 1

Planning

Bekijk hier de planning voor het eerste deel van het winterteam.

DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

Wedstrijden

Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 6/2   2/6   101/8
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Jolien De Costere / Siegebert Taevernier 6/7   6/3   3/10
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Benjamin Six / Rita Vanrobaeys 6/2   6/1
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 6/3   3/6   8/10
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 6/4   6/2
Delphine Coopman / Cedric Deweerdt - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 6/4   4/6   7/10
frank maricau / eveline van nieuwenhuyze - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 2/6   2/6
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Gerard Bart / Kathleen Dejaegher 7/6   5/7
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 3/6   6/3   5/10
Hilde Casteleyn / Derdaele Geert - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 1/6   5/7
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 7/6   2/6
Hilde Casteleyn / Derdaele Geert - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt 6/4   6/4
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 6/0   6/7
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt 3/6   4/6
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Benjamin Six / Rita Vanrobaeys 6/0   6/4
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 6/4   4/6   9/11
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt
frank maricau / eveline van nieuwenhuyze - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere
frank maricau / eveline van nieuwenhuyze - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Benjamin Six / Rita Vanrobaeys
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Gerard Bart / Kathleen Dejaegher

Rankschikking

1Jolien De Costere / Siegebert Taevernier8
2Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere7
3Gerard Bart / Kathleen Dejaegher6
4Hilde Casteleyn / Derdaele Geert6
5frank maricau / eveline van nieuwenhuyze4
6CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere3
7Delphine Coopman / Cedric Deweerdt3
8Benjamin Six / Rita Vanrobaeys1






TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

22/12  ALASKA dubbeltornooi
24/12 - 28/12  Kerstkamp
26/12  Tennisvoetbal tornooi
28/12  Pastakaarting
29/12  Steenoven Christmas Padel Cup
31/12 - 04/01  Nieuwjaarskamp
01/01  Start Steenoven Padel Circuit
02/01  Open tafeltennistornooi “Trofee Florian Vanacker”
04/01  Negende kaartavond
11/01  Tennisvoetbal politiediensten
13/01  Mediamarkt Rolstoeltennistornooi
01/02  Tiende kaartavond
09/02  EMOB Dubbeltornooi
11/02 - 17/02  Padeltornooi [P100 D - P250 H]

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen