Winterteam dubbel gemengd 1

Planning

Bekijk hier de planning voor het eerste deel van het winterteam.

DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

Wedstrijden

Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 6/2   2/6   101/8
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Jolien De Costere / Siegebert Taevernier 6/7   6/3   3/10
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Benjamin Six / Rita Vanrobaeys 6/2   6/1
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 6/3   3/6   8/10
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 6/4   6/2
Delphine Coopman / Cedric Deweerdt - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 6/4   4/6   7/10
frank maricau / eveline van nieuwenhuyze - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 2/6   2/6
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Gerard Bart / Kathleen Dejaegher 7/6   5/7
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 3/6   6/3   5/10
Hilde Casteleyn / Derdaele Geert - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 1/6   5/7
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 7/6   2/6
Hilde Casteleyn / Derdaele Geert - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt 6/4   6/4
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 6/0   6/7
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt 3/6   4/6
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Benjamin Six / Rita Vanrobaeys 6/0   6/4
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 6/4   4/6   9/11
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt
frank maricau / eveline van nieuwenhuyze - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 3/6   4/6
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 5/7   6/7
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - frank maricau / eveline van nieuwenhuyze 6/1   7/5
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt 6/3   6/2
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 1/6   6/1   10/5
Gerard Bart / Kathleen Dejaegher - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt 6/3   5/7   6/10
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - Hilde Casteleyn / Derdaele Geert 0/6   5/7
Benjamin Six / Rita Vanrobaeys - Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere 2/6   3/6
frank maricau / eveline van nieuwenhuyze - Delphine Coopman / Cedric Deweerdt
CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere - Benjamin Six / Rita Vanrobaeys
Jolien De Costere / Siegebert Taevernier - Gerard Bart / Kathleen Dejaegher 6/2   6/2

Rankschikking

1Jolien De Costere / Siegebert Taevernier12
2Tim Vanaudenaerde / Sandra Deloddere12
3Hilde Casteleyn / Derdaele Geert10
4Gerard Bart / Kathleen Dejaegher9
5CAROL SINTOBIN / Ann Demeyere5
6Delphine Coopman / Cedric Deweerdt5
7frank maricau / eveline van nieuwenhuyze4
8Benjamin Six / Rita Vanrobaeys1






TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

21/04 - 25/09  Clubkampioenschappen
20/05 - 26/05  Padeltornooi [P250 G - P100 H]
22/05  Wandeling wandelclub
24/05  Nacht van de dubbels
25/05 - 09/06  Dubbeltornooi
27/05 - 02/06  Padeltornooi [P100 D - P250 H]
27/05  Tafeltennis
04/06  Tafeltennis
07/06  Kaartavond Criterium Soubry
10/06  Tafeltennis
18/06  Tafeltennis
21/06  Bootcamp
26/06  Tafeltennis
26/06  Wandeling wandelclub
30/06  Talentendag met Laurence Courtois
01/07 - 07/07  Padeltornooi [P500 D - P500 H]
01/07 - 05/07  Het grote julikamp
05/07  Tafeltennis tornooi
07/07  Freddy Maertens Cycling Tour 2019 & Kloen Kidstour + Wandeltocht
08/07 - 12/07  Julikamp #2

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen