Winterteam dubbel gemengd 3

Planning

Bekijk hier de planning voor het eerste deel van het winterteam.

DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

Wedstrijden

Kenny Degrande / Laura De Weerdt - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne 6/3   6/4
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele 3/6   6/0   8/10
Kenny Degrande / Laura De Weerdt - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau 6/3   6/4
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Hilde Casteleyn / Koen Rosseau - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte
Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Elvine Vernimmen / Marc Dewever
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne

Rankschikking

1Kenny Degrande / Laura De Weerdt4
2Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele2
3Ingaline Visschers / Marc Vernimmen1
4Elvine Vernimmen / Marc Dewever0
5Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte 0
6Hilde Casteleyn / Koen Rosseau0
7Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne0






TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

11/10  Vergadering 11 oktober 2018
26/10 Halloweentocht
29/10 - 02/11 Halloweenkamp
02/11 Zevende kaartavond
08/11  Sponsoravond
30/11 Top 100 dubbelavond
07/12 Achtste kaartavond
14/12  Vrijwilligersavond
15/12  Kidstoer wit blauw rood

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen