Winterteam dubbel gemengd 3

Planning

Bekijk hier de planning voor het eerste deel van het winterteam.

DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

Wedstrijden

Kenny Degrande / Laura De Weerdt - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne 6/3   6/4
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele 3/6   6/0   8/10
Kenny Degrande / Laura De Weerdt - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau 6/3   6/4
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele 6/4   7/5
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Hilde Casteleyn / Koen Rosseau - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte 5/7   3/2
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Elvine Vernimmen / Marc Dewever 1/6   3/6
Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Kenny Degrande / Laura De Weerdt
Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Elvine Vernimmen / Marc Dewever - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne
Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele - Hilde Casteleyn / Koen Rosseau
Ingaline Visschers / Marc Vernimmen - Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne

Rankschikking

1Kenny Degrande / Laura De Weerdt4
2Elvine Vernimmen / Marc Dewever3
3Benoit Mortier / Sara Vaneeckhoutte 3
4Nico Hoorne / Lise Van Den Abeele2
5Ingaline Visschers / Marc Vernimmen1
6Hilde Casteleyn / Koen Rosseau0
7Ludwig Vanderhaeghe / Veroniek Vienne0






TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

22/12  ALASKA dubbeltornooi
24/12 - 28/12  Kerstkamp
26/12  Tennisvoetbal tornooi
28/12  Pastakaarting
29/12  Steenoven Christmas Padel Cup
31/12 - 04/01  Nieuwjaarskamp
01/01  Start Steenoven Padel Circuit
02/01  Open tafeltennistornooi “Trofee Florian Vanacker”
04/01  Negende kaartavond
11/01  Tennisvoetbal politiediensten
13/01  Mediamarkt Rolstoeltennistornooi
01/02  Tiende kaartavond
09/02  EMOB Dubbeltornooi
11/02 - 17/02  Padeltornooi [P100 D - P250 H]

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen