Winterteam dubbel heren 2

Planning

Bekijk hier de planning voor het eerste deel van het winterteam.

DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

Wedstrijden

Nico Hoorne / Tom Fieuw - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement 6/3   6/4
Stoop Bart / Stoop Ferre - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES
Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Vanaudenaerde tim / Muylle Mario 6/2   6/3
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement 6/2   4/6
sintobin carol / sintobin laurent - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere 6/1   6/4
sintobin carol / sintobin laurent - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 7/5   6/4
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES
sintobin carol / sintobin laurent - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/2   2/6   10/6
Mathis De Brabandere / Maxim Cossement - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/3   6/0
sintobin carol / sintobin laurent - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES 3/6   6/3   10/8
Stoop Bart / Stoop Ferre - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 4/6   6/5
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 6/7
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Stoop Bart / Stoop Ferre 2/6   6/4   10/7
sintobin carol / sintobin laurent - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Stoop Bart / Stoop Ferre - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/1   7/6
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere 6/4   6/2
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/4   6/3
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout
Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere - Bart Van den Hende / Bart Mortier
Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 1/6   2/6
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere
sintobin carol / sintobin laurent - Vanaudenaerde tim / Muylle Mario
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Bart Van den Hende / Bart Mortier 4/6   5/6
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/2   2/6   10/2
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 6/3   7/6
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere 6/3   6/3
Mathis De Brabandere / Maxim Cossement - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 4/6   6/4   7/10
sintobin carol / sintobin laurent - Stoop Bart / Stoop Ferre
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Nico Hoorne / Tom Fieuw - sintobin carol / sintobin laurent 3/6   6/3   10/8
Stoop Bart / Stoop Ferre - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere 6/2   6/3
Stoop Bart / Stoop Ferre - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Bart Van den Hende / Bart Mortier - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 3/6   3/6
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Stoop Bart / Stoop Ferre 2/6   1/6
Nico Hoorne / Tom Fieuw - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES

Rankschikking

1Nico Hoorne / Tom Fieuw14
2sintobin carol / sintobin laurent9
3Stoop Bart / Stoop Ferre8
4Pedro Larue / Jo Van Eeckhout8
5Mathis De Brabandere / Maxim Cossement4
6Bart Van den Hende / Bart Mortier4
7Vanaudenaerde tim / Muylle Mario3
8BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES3
9Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere0






TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

21/04 - 25/09  Clubkampioenschappen
20/05 - 26/05  Padeltornooi [P250 G - P100 H]
22/05  Wandeling wandelclub
24/05  Nacht van de dubbels
25/05 - 09/06  Dubbeltornooi
27/05 - 02/06  Padeltornooi [P100 D - P250 H]
27/05  Tafeltennis
04/06  Tafeltennis
07/06  Kaartavond Criterium Soubry
10/06  Tafeltennis
18/06  Tafeltennis
21/06  Bootcamp
26/06  Tafeltennis
26/06  Wandeling wandelclub
30/06  Talentendag met Laurence Courtois
01/07 - 07/07  Padeltornooi [P500 D - P500 H]
01/07 - 05/07  Het grote julikamp
05/07  Tafeltennis tornooi
07/07  Freddy Maertens Cycling Tour 2019 & Kloen Kidstour + Wandeltocht
08/07 - 12/07  Julikamp #2

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen