Winterteam dubbel heren 2

Planning

Bekijk hier de planning voor het eerste deel van het winterteam.

DH1 | DH2 | DD | DG1 | DG2 | DG3

Wedstrijden

Nico Hoorne / Tom Fieuw - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement 6/3   6/4
Stoop Bart / Stoop Ferre - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES
Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Vanaudenaerde tim / Muylle Mario 6/2   6/3
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement 6/2   4/6
sintobin carol / sintobin laurent - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere 6/1   6/4
sintobin carol / sintobin laurent - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 7/5   6/4
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES
sintobin carol / sintobin laurent - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/2   2/6   10/6
Mathis De Brabandere / Maxim Cossement - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/3   6/0
sintobin carol / sintobin laurent - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES 3/6   6/3   10/8
Stoop Bart / Stoop Ferre - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 4/6   6/5
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout 6/7
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Stoop Bart / Stoop Ferre 2/6   6/4   10/7
sintobin carol / sintobin laurent - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Stoop Bart / Stoop Ferre - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/1   7/6
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere 6/4   6/2
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Bart Van den Hende / Bart Mortier 6/4   6/3
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout
Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere - Bart Van den Hende / Bart Mortier
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere
sintobin carol / sintobin laurent - Vanaudenaerde tim / Muylle Mario
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Bart Van den Hende / Bart Mortier
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Bart Van den Hende / Bart Mortier
Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout
Nico Hoorne / Tom Fieuw - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere
Mathis De Brabandere / Maxim Cossement - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout
sintobin carol / sintobin laurent - Stoop Bart / Stoop Ferre
BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Nico Hoorne / Tom Fieuw - sintobin carol / sintobin laurent
Stoop Bart / Stoop Ferre - Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere
Stoop Bart / Stoop Ferre - Mathis De Brabandere / Maxim Cossement
Bart Van den Hende / Bart Mortier - Pedro Larue / Jo Van Eeckhout
Vanaudenaerde tim / Muylle Mario - Stoop Bart / Stoop Ferre
Nico Hoorne / Tom Fieuw - BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES

Rankschikking

1Nico Hoorne / Tom Fieuw8
2sintobin carol / sintobin laurent8
3Stoop Bart / Stoop Ferre4
4Vanaudenaerde tim / Muylle Mario3
5Mathis De Brabandere / Maxim Cossement3
6Pedro Larue / Jo Van Eeckhout2
7BUYSE ANDRE / DECLERCQ JACQUES1
8Bart Van den Hende / Bart Mortier1
9Ludwig Vanderhaeghe / Dirk Demeulenaere0






TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

22/12  ALASKA dubbeltornooi
24/12 - 28/12  Kerstkamp
26/12  Tennisvoetbal tornooi
28/12  Pastakaarting
29/12  Steenoven Christmas Padel Cup
31/12 - 04/01  Nieuwjaarskamp
01/01  Start Steenoven Padel Circuit
02/01  Open tafeltennistornooi “Trofee Florian Vanacker”
04/01  Negende kaartavond
11/01  Tennisvoetbal politiediensten
13/01  Mediamarkt Rolstoeltennistornooi
01/02  Tiende kaartavond
09/02  EMOB Dubbeltornooi
11/02 - 17/02  Padeltornooi [P100 D - P250 H]

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen